Tanıtım Yazısı Satın Almak İçin GüzelSEO!

Ucuz Tanıtım Yazısı Paketleri Satın Al

Tanıtım yazısı satın almak istiyorsunuz fakat kaliteli ve ucuz tanıtım yazısı satışı yapan güvenilir bir yer bulamıyor musunuz? Tanıtım yazısı satın almak için en iyisi Güzel SEO!

arama motoru optimizasyonu seo hizmeti

Tanıtım Yazısı Paketleri

GüzelSEO’nun özenle seçerek hazırladığı tanıtım yazısı paketleri sayesinde sitenize gerekli olan tanıtım yazısı çalışmasını kolayca çözebilirsiniz. Ucuz tanıtım yazısı paketleri ile tek seferde tanıtım yazısı satın alıp hızlıca yükselebilirsiniz.

seo firması

Tanıtım Yazısı Nedir?

Tanıtım yazısı, sitenizle ilgili sitelerden veya haber sitesi / genel bloglar gibi genel içerikler üreten sitelerden "blog içeriği" şeklinde alınan backlinklere denir. Genelde 300 kelimelik blog yazıları üzerinden sitenizin tanıtımı yapılır ve anahtar kelimelerinize link verilir.

Tanıtım yazısı temelinde backlink ile aynı işleve sahiptir. Tanıtım yazısı satın alarak zaten backlink almış olursunuz. backlink almak ve tanıtım yazısı almak arasında elbet farklılıklar vardır, örneğin backlink için birçok çeşit bulunur (edu-gov backlink, profil backlink, web 2.0 backlink vs.) ancak tanıtım yazısı tek çeşittir, sitenizle ilgili bir siteden veya genel içerikler paylaşan sitelerden (genel bloglar / newsli haber siteleri) ücreti karşılığında tanıtım yazısı satın alarak backlink alırsınız. Bu da sitenizin mevcut durumuyla orantılı bir şekilde Google arama sonuçlarındaki sıralamalarınızda yükselmenizi sağlar. 

Neden Tanıtım Yazısı Satın Almalıyım?​

Sitenizle ilgili her şeyi yapıp hala yükselemiyorsanız backlink profiliniz zayıftır. Tanıtım yazısı satın alarak internet sitenizin Google sıralamalarının hızlıca artmasını sağlayabilirsiniz.

Tanıtım yazısı satın almak siteniz için gerekli ve çok önemlidir. Tanıtım yazısı veya backlink almadan sıralamanızı yükseltmeniz hem zor hem de uzun bir yolculuk olacaktır. Tanıtım yazıları sitenizin ihtiyacı olan backlink profilini oluşturarak sitenizin otoriterleşmesini sağlayacaktır. 

Sitenizi hızlı bir şekilde yükseltmek istiyorsanız backlink satın almalısınız, bunun en etkili yolu da tanıtım yazılarıdır. Tanıtım yazısı satın alarak sitenizin sıralamalarını artırabilirsiniz.

seo hizmeti
backlink hizmeti

Tanıtım yazısı satın almak zararlı mı?

Bilinçli alınan tanıtım yazıları zararlı değildir. Eğer yeni açılmış bir siteye bir anda binlerce tanıtım yazısı alırsanız problem olabilir. Aynı şekilde kötü ve spam skoru yüksek siteleri analiz etmeden onlardan alırsanız da problem olacaktır. İyi ve kaliteli sitelerden doğru miktarda tanıtım yazısı satın almak zararlı değildir.

Her şeyin fazlası zararlı anlayışı da tanıtım yazısı satın alırken göz önünde bulundurulması gereken bir şeydir. Tanıtım yazısı satın alırken sitenizin tanıyıp ona uygun bir alım stratejisi belirlemeniz gerekmektedir.

Örneğin yeni açılmış, backlink geçmişi olmayan bir siteye yüzlerce binlerce tanıtım yazısını 1 hafta içerisinde alırsanız bu siteyi tehlikeye sokacaktır. Bu yüzden doğru bir miktarı sitenize göre belirleyip bu şekilde bir çalışma yapabilirsiniz. Tanıtım yazısı paketleri arasından örneğin 30 adet tanıtım yazısını seçtiniz, bu tanıtım yazısını alabilirsiniz çünkü 30 haber sitesi sizi haber yapabilir. Çalışmayı normal bir insan gibi değerlendirerek sitenize uygun olup olmayacağını belirleyebilirsiniz.

Ucuz ve newsli (Google News Kayıtlı) tanıtım yazısı satın alırken nelere dikkat etmeliyim?​

Ucuz tanıtım yazısı satan siteleri tercih etmeden önce bilmeniz gereken şeylerden bir tanesi, bu siteler sürümden kazanmaktadır. Yani gidip 30₺'ye tanıtım yazısı satan bir siteden tanıtım yazısı alırsanız, o siteden daha önce binlerce tanıtım yazısı satılmış olduğunu görebilirsiniz. Bunu engellemek için tanıtım yazısı satın aldığınız siteleri iyi araştırmalısınız. News kayıtlı tanıtım yazısı satışlarında da sitelerin eski News kayıtlı olup olmadığını öğrenin. Çünkü önceden news kayıtlı haber siteleri daha nadirdi ve Google Haberler kısmında çıkıyordu. Şu an her site yapamıyor.

Ucuz ve newsli tanıtım yazısı olarak tanıtılan siteler, sitenize faydadan çok zarara neden olabilir. Bu yüzden ucuz ve newsli olarak tanıtılan tanıtım yazılarını iyice inceleyip bunun üzerine satın alma kararını vermelisiniz. 20-30 siteden ucuz diye alacağınız newsli tanıtım yazısı paketleri sıralamanızın düşmesine bile sebep olabilir. 

Tanıtım yazısı satın alırken nelere dikkat etmeliyim?

Tanıtım yazısı satın alırken dikkat edilmesi gereken şeyler arasında en önemli olanlar sitelerin güncel "organik" ziyaretçileri, aktif yayın süresi, index sayısı, DA-PA değerleri, Alexa Türkiye değerleridir. Bunun dışında sitelerin çok fazla tanıtım yazısı satışı yapmamış olmasına dikkat etmelisiniz.

Tanıtım yazısı alırken dikkat etmeniz gereken şeyler arasında: Site yaşı (aktif yayın süresi), DA-PA değerleri, Alexa Türkiye değeri (ortalama olarak ziyaretçi bilgisi hakkında fikir verebilir. Alexa TR 5.000 altı sitelerden tanıtım yazısı satın almak daha mantıklı olabilir gibi), index sayısı (yeni bir site olmadığı hakkında fikir verebilir, çok index çok içerik, çok içerik, çok ziyaretçi, çok ziyaretçi daha değerli gibi düşünebilirsiniz) gibi çeşitli kriterler mevcuttur. Spam skoru ise yine aynı şekilde önemli bir konudur. Bunu ölçmek için https://websiteseochecker.com/spam-score-checker/ sitesini kullanabilirsiniz. DA-PA-Spam Skoru-Site Yaşı- Alexa Değeri gibi bilgileri tek seferde görmenizi sağlar.

sıkça sorulan sorular

Aklınızdakileri cevaplayalım

Sıkça Sorulan Sorular

Satın aldığınız tanıtım yazıları sitenizi yükseltebilir veya düşürebilir. Her tanıtım yazısı her siteye aynı etkiyi göstermez. Bugüne kadar herhangi bir müşterimizde herhangi bir sıralama kaybına yol açmamıştır. Paketlerimizin bugüne kadar tek etkisi yükseltmektir.

Satın alım miktarı, tercih ettiğiniz siteler sizin sorumluluğunuzdadır. Her paket her site için uygun değildir, sitenize en uygun paketi seçmeye özen göstermelisiniz.

Aldığınız tanıtım yazıları en az 6 ay kalıcılık garantilidir. Genelde aldığınız tanıtım yazıları site kapanana kadar yayında kalır.

Tanıtım yazıları 3 farklı bağlantıya, 3 farklı anahtar kelimeden verilmektedir.