Yükseliş Garantili ve %100 Etkili SEO Hizmeti

Bu sayfaya geldiyseniz ya SEO hizmeti almak istiyorsunuz ya da SEO hizmeti nedir bunu öğrenmek istiyorsunuz. Her ne olursa olsun, SEO’yu hızlıca tanıtarak konumuza geri dönelim.

SEO Nedir?

SEO, İngilizce bir terim olan “search engine optimization”ın baş harflerinden oluşan bir kısaltmadır ve Türkçeye arama motoru optimizasyonu olarak geçmiştir. Bir internet sitesinin, çeşitli işlemler yapılarak arama motorlarına uygun hale getirilmesine ve organik aramalardaki sıralamalarının yükseltilerek daha fazla trafiğe çıkmasını ve potansiyel müşteriye ulaşmasını sağlamak için yapılan işlemlere SEO çalışmaları denir. 

SEO Hizmeti Nedir?

 • SEO’yu, arama motorlarının yönergelerini takip ederek bireysel olarak yapabilirsiniz. Eğer vaktiniz yoksa, SEO’yu tam anlayamadıysanız veya uğraşmak istemiyorsanız, SEO ajanslarını bularak onlarla bu konuda çalışabilirsiniz. SEO ajanslarının sizin yerinize SEO çalışması yapmasına SEO hizmeti denir.
 • SEO hizmeti almak istediğiniz zaman binlerce farklı SEO ajansı size teklif verebilir. Çalışacağınız SEO ajansını seçerken çeşitli değerlendirmeler yaparsınız. Fiyat, müşteri yorumları, çalışma detayları, SEO referansları ve başarıları, markanın bilinirliği ve mevcut konumu gibi tüm bu kriterler SEO hizmeti alacağınız ajansı seçerken kullanacağınız en önemli kriterlerdir ve bu kriterlere göre size en çok faydayı en az maliyetle sağlayacak SEO ajansını tercih edersiniz.

Peki yüksek fiyat başarı demek midir?

Kesinlikle, yüksek fiyat başarı demek değildir. Bunun sebebi ise SEO’nun hiç para harcamadan bile yapılabilecek bir çalışma olmasıdır. Bu durumda aslında yaptığınız ödeme SEO ajansının yapacağı işe koyduğu emek ücreti ve dışarıdan alacağı hizmetlerin ücretidir. Örneğin bir SEO ajansı içerikleriniz için çeşitli içerik ajanslarıyla çalışabilir ve 100 kelimeye 1.5₺’den 35₺’ye kadar farklı fiyatlandırma yapan ajanslar vardır. Diğer bir husus ise backlink çalışmalarıdır. Bazı SEO ajansları kendi ağından backlink sağlayabilir ve bu da SEO çalışmalarının masraflarını tamamen düşürür, bazıları da dışarıdan bu backlinkleri temin eder.

Güzel SEO’nun SEO fiyatlandırmaları tamamen müşteri dostudur.

Daha önce bahsettiğimiz dışarıdan içerik ve backlink alınması masrafları yükseltmektedir. Güzel SEO burada fiyatlarıyla öne çıkar. Bünyesinde 50’den fazla SEO uyumlu içerik yazarı bulunduran bir SEO ajansıdır. Aynı zamanda binlerce farklı sitenin olduğu, küçük-orta-büyük rekabetteki tüm sektörlere kesintisiz, kaliteli backlink sağlayabilen bir firmadır.

SEO çalışması istemiyorum, sadece Backlink satın almak istiyorum, tüm iç ayarlamaları ben iyi şekilde yaptım diyorsanız tıklayın.

Hayır, ben Backlink hakkında bilgi almak ve kendim ücretsiz Backlink almak istiyorum derseniz, en kapsamlı Backlink Rehberi okumak için tıklayın.

Seçeceğiniz SEO ajansı neden önemli?

SEO’da pişman olmak çok kolay. Yanlış iç yapılandırma, Spam içerikler eklenmesi, spam backlink inşası, kötü kullanıcı deneyimi gibi işlemler sitenizi geri dönüşü çok zor olan, tehlikeli bir yola sokabilir. Genelde buna sebep olan hata ise SEO ajansının çalışma metodudur. Eğer tamamen siyah şapka SEO stratejisinde ilerliyorsa bu ajans, sonraki güncellemelerde siteniz yükselmekten ziyade ceza alıp sıralamalardan kaybolabilir. Bunu 2011 yılındaki Panda Algoritma Güncellemesi ile gördük. Spam tekniklerle zirvelerde oynayan siteler, Google’ın spam karşıtı güncellemesiyle çok büyük cezalar aldı. 

Bu yüzden çalışacağınız SEO ajansının geleceğe yönelik, Google uyumlu çalışmalar yapması gereklidir.

Geri dönüşü olmayan yola girmeden önce SEO ajansını iyi seçin.

Güzel SEO’nun SEO hizmetinde neler yapılıyor?

1

Kapsamlı İç & Dış SEO Analizi

Herhangi bir çalışma yapmadan önce sitenize dair her şeyi bilmemiz gerekir. Nerelerde hata yapılmış, neleri daha iyi hale getirebiliriz, önceden yapılan bir çalışma siteyi kötü etkiliyor mu gibi soruları sorarak iç ve dış SEO analizi ile durum analizi yaparız. Bu sayede yapılacak çalışmaya dair bir taslak oluştururuz ve uzmanlarımızla bir araya gelerek bunu bir strateji haline getiririz.

2

Anahtar Kelime ve Rakip Analizi

Kullanıcılar sizi hangi kelimelerle buluyor, bu kelimelerdeki rakipleriniz kimler ve onların mevcut durumu ne, hangi kelimelerde olmanız gerekirken yoksunuz, onlardan eksik yanlarınız neler gibi soruları sorarak sektörünüze dair detaylı bir analiz yapılarak analiz raporuna bunları ekleriz. Böylece onların eksiklerini bulup bunları sağlayarak Google'da yükselmek hedeflenir.

3

İçerik Analizi ve İçerik Planlaması

Birçok farklı yerden içerik almış olabilirsiniz. Her içerik yazarının kalitesi ve SEO bilgisi farklıdır. Onların düzgün yazamadığı içerikler olabilir hatta sizin yanlış eklediğiniz ve yanlış ayarladığınız içerikler bile olabilir. Bu içerikleri bulup SEO uyumlu hale getiriyoruz, gereksiz, trafik almayan içeriklerinizi bulup fırsatları değerlendiriyoruz, ya optimize ediyoruz ya da içeriği kaldırıyoruz.

4

Site İçi Optimizasyon ve Teknik SEO

Site içi optimizasyon ile siteniz arama motorlarına uygun hale getirilir. Başlıkların ayarlanması, site içi dolaşımın kolaylaştırılması ve doğru iç linkleme işlemlerinin yapılması, kopya ve tekrar içeriklerin keşfi ve yeniden düzenlenmesi, görsellerin optimizasyonu, hata ve durum kodlarının keşfi ve optimizasyonu gibi işlemler siteyi SEO uyumlu hale getiriyoruz.

5

Zararlı Linklerin Analizi ve Temizlenmesi

Ahrefs, SEMrush, Moz, Majestic gibi ücretli araçlarla sitenizin backlink analizi yapılarak zararlı linkler keşfedilir ve bunlar raporlanır. Daha sonra bu rapora göre belirli kriterleri karşılamayan backlinkler Search Console üzerinden Disavow aracı üzerinden reddedilir. Linklerin reddedilme işlemi, anti-seo çalışmalarını temizlemek ve yanlış backlink inşasını düzelmek için yapılır.

6

Backlink İnşası ve Markalaşma

Zararlı linkleri kaldırdıktan sonra sitenizin backlink ihtiyacı daha da artacaktır. Bu sebepten dolayı siteniz için; anahtar kelimelerinize, marka adınıza, açık URL’ye temiz ve yüksek otoriteli backlinkler inşa ederek bu ihtiyaç karşılanacaktır. Aynı zamanda markalaşma çalışmaları için çeşitli işlemler yapılarak sitenizin farklı alanlardan da pazarlamasının yapılması sağlanır.

SEO Fiyatları (Aylık)

Başlangıç

Az rekabet için ideal.
750 / aylık
 • 3 Anahtar Kelime
 • Düşük Rekabet
 • Yükselme Garantisi
 • 5 Adet Sektörel İçerik

Başlangıç

Az rekabet için ideal.
750 / aylık
 • 3 Anahtar Kelime
 • Düşük Rekabet
 • Yükselme Garantisi
 • 5 Adet Sektörel İçerik

Başlangıç

Az rekabet için ideal.
750 / aylık
 • 3 Anahtar Kelime
 • Düşük Rekabet
 • Yükselme Garantisi
 • 5 Adet Sektörel İçerik

Başlangıç

Az rekabet için ideal.
750 / aylık
 • 3 Anahtar Kelime
 • Düşük Rekabet
 • Yükselme Garantisi
 • 5 Adet Sektörel İçerik
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı