Siz İşinizle İlgilenin, Biz Sitenizle İlgilenelim!

SEO Hizmeti Paketleriyle Yükselmeye Başlayın!

Siz işinizle ilgilenirken sitenizin SEO çalışmasıyla tamamen biz ilgilenelim. Etkili SEO hizmeti paketleriyle hızlıca yükselin!

seo paketleri

SEO Paketleri

Sitenizin tüm SEO sorunlarını çözerek yükselmenizi sağlayacak SEO paketlerini inceleyerek size en uygun olanı seçebilirsiniz.

Başlangıç

3 Anahtar Kelime

Eğer az sayıda hedeflenen anahtar kelimeniz varsa bu paketi tercih edebilirsiniz.

Standart Çalışmalar

Diğer

1500₺ + KDV

Standart

10 Anahtar Kelime

En çok tercih edilen SEO hizmet paketimizdir. Eğer 10 hedef kelimeniz varsa tercih edebilirsiniz.

Standart Çalışmalar

Diğer

2500₺ + KDV

Profesyonel

25 Anahtar Kelime

Sektörün liderlerinin tercih ettiği SEO paketidir. 25 anahtar kelimeye kadar çalışma yapılır.

Standart Çalışmalar

Diğer

5000₺ + KDV

Bizi Tercih Edenler

Sıkça Sorulan Sorular

Tanıtım yazılarıyla ilgili gelen birçok soruyu derledik ve buraya ekledik. Bu soruların cevapları yetmiyorsa iletişime geçerek sorularınızı sormaktan çekinmeyin.

Kurumsal SEO hizmeti veren firmaların ücret karşılığında, sitenizin arama motoru sıralamasını artırmaya yönelik yaptığı çalışmaya SEO hizmeti denir. Kendi sitesine SEO çalışması yapacak kadar bilgisi olmayan veya vakti olmayan internet sitesi sahipleri bir SEO ajansı ile iletişime geçerek teklif alır veya hazır SEO paketlerini tercih ederek internet sitesine bu çalışmayı yaptırır.

Kurumsal SEO hizmeti kavramı SEO hizmeti verenlerin farklılığı doğrultusunda ortaya çıkmıştır ve genel olarak sattığı hizmet doğrultusunda fatura kesen, bünyesinde birden fazla SEO uzmanı çalıştıran SEO ajanslarının verdiği hizmete verilen addır. Kurumsal SEO hizmeti ile freelancer SEO hizmeti arasındaki en büyük fark, kurumsal SEO firması sattığı hizmette fatura keser, bünyesinde birden fazla SEO uzmanı bulunur ve verdiği hizmet daha başarılıdır.

WordPress kendi başına fazlasıyla gelişmiş bir sistem ve bu sisteme hakim SEO uzmanları ile çalışarak %100 başarılı bir SEO çalışması yaptırabilirsiniz. All in one SEO, Yoast SEO, Rank Math gibi SEO eklentilerinde ve WordPress altyapısında uzmanlaşmış Güzel SEO’nun uzmanları, WordPress sitenizin iç SEO ve teknik SEO çalışmalarını en başarılı ve en iyi şekilde gerçekleştirecektir. 

Hız ve kullanıcı deneyimi de Google için en önemli kriterlerden bir tanesi olduğu için, bu çalışmaların doğru yapılması ve kullanıcı deneyimini bozmadan siteyi hızlandırmamız gereklidir, burada da premium WordPress eklentileri için gerekli çalışmaları yapmaktayız.

Güzel SEO’nun verdiği SEO hizmeti sadece Google için yapılan bir SEO çalışması değildir. Yaptığımız tüm çalışmalar, Yandex-Bing gibi arama motorlarına da uygun yapılır ancak hedefimiz pazardaki trafik payı sebebiyle Google’dır. Bu yüzden Google yönergeleri temel alınarak çalışmalarımızı yaparız. Backlink, içerik, meta optimizasyonları ve geri kalan tüm SEO sürecimiz Google için yapılmaktadır fakat Yandex-Bing gibi arama motorları için de etkilidir.

SEO hizmetimizde yer alan SEO paketleri ortak özelliklere sahipler çünkü biz Google’ın sevdiği şekilde SEO çalışması yapıyoruz. Organik SEO çalışması için Google uyumlu bir SEO çalışması yürüterek sitenizi tehlikeye sokmadan, uzun vadede kalıcı bir çalışma yapıyoruz. Google’ın istediği şey de doğal SEO yapmaktır.

Etkili bir SEO çalışması, çeşitli şekillerde yapılabilir. Burada SEO ajansının veya SEO uzmanının çalışma şekli aslında değişkendir. Güzel SEO, geleneksel yöntemlerle ve Google yönergeleri ile SEO çalışması yapar. Bu şekilde bir SEO çalışması tercih etmemizdeki sebep, güncellemelerden sitelerin olumlu etkilenmesi ve yakaladığımız başarının kalıcılığıdır.

Güzel SEO’nun SEO çalışması süreci şu şekilde ilerler:

  1. Anahtar kelimelerinizi söylersiniz ve bununla ilgili bir anahtar kelime araştırması yaparız.
  2. Daha sonra bulduğumuz kelimeler doğrultusunda, sitenizi anahtar kelimelere göre optimize ederiz (Başlık & açıklama optimizasyonu, görsel optimizasyonu, H1-H2-H3 optimizasyonu, eski içeriklerin optimizasyonu, site içi linklemelerin yapılması).
  3. Bu işlemler bitince sitenin teknik SEO işlemlerini yaparız (sitemap & robots.txt ayarları, 4xx kodlu sayfaların keşfedilmesi ve düzenlenmesi, Google botlarının erişim kontrolü, yapısal veri ve Schema ayarlamaları, noindex-index ve nofollow ile sitenin sayfalarındaki önceliklerin ayarlanması, navigasyon/gezinme optimizasyonu, kırık linklerin keşfedilmesi ve düzenlenmesi işlemleri).
  4. Site içindeki işlemler bittikten sonra eğer kurulu değilse Google Analytics’in kurulması, siteyi Search Console’a kaydetmek ve Search Console ayarlarını yapmak.
  5. Dış SEO adımına geçtikten sonra da sitenize gelen zararlı backlinklerin analizi ve Search Console’dan bu linklerin reddedilmesi işlemi yapılır.
  6. İlk ay bu işlemleri yaptıktan sonra aylık blog stratejisi kurgulanır ve içerikler hazırlanır, bunun dışında siteye backlinkler alınır.

GüzelSEO, SEO hizmeti müşterileri, Güzel SEO Mağaza’dan her üründe %20 indirime sahiptir. Backlink & içerik ihtiyaçlarını %20 indirimli olarak karşılayabilirler.

SEO fiyatları söz konusu olduğunda birçok kişinin gözü korkuyor. Çünkü, internet sitenize SEO hizmeti alacaksanız gözden çıkarmanız gereken bir bütçe söz konusu. Bu bütçeyi ayırırken en az 3 – 6 ay arasında bir bütçe ayarlamalısınız çünkü SEO çalışmaları tek seferlik değildir. Düzenli olarak bu çalışmanın yapılması gereklidir. 

SEO’da fiyatlar genelde aylık belirlenir fakat ödeme düzeni SEO ajanslarına göre değişir. Güzel SEO, en az 3 aylık peşin ödeme ile çalışır. Kredi kartı ile taksitli bir şekilde ödenebilir.

SEO fiyatlarını belirlerken aslında birçok farklı kriter göz önünde bulundurulur. SEO fiyatını belirlemekte kullanılan en yaygın kriter çalışma yapılacak sektörün zorluğudur. Sektör ne kadar zor olursa, SEO ücretleri de o kadar fazla olur. Çünkü sektörün zorluğu, SEO uzmanının siteye ayıracağı vakti belirler, ayırdığı vakit de SEO ücretine yansır. SEO çalışması fiyatları firmadan firmaya değişir. 100₺’ye SEO yapan firma da vardır, 60.000₺’ye SEO yapan da vardır. SEO çalışması fiyatları, ajansın hizmet verdiği sektörlere göre değişir. Bazı SEO ajansları butik bir SEO hizmeti verir, bu butik SEO hizmet fiyatları da firmanın ücretlendirmesini etkiler. Güzel SEO’nun SEO hizmet fiyatları 1000₺-4000₺ aralığında değişmektedir. Çünkü bizim SEO ücretlerimiz kelimeye göre belirlenmektedir. Düşük rekabette site geneli yapılacak çalışma ile, düşük rekabette 3 kelime için yapılacak bir çalışmaya göre daha kapsamlıdır. Bizim bu şekilde bir fiyatlandırmayı tercih etmemizdeki sebep, elimizdeki fazla iş gücünü parça parça paylaştırarak daha fazla işletmeye yardım etmektir.

SEO paketleri, SEO sektöründe fazlasıyla yaygın bir kavramdır. Teklif usulü yapmak yerine, müşterilerine sabit fiyat üzerinden hizmet vermek isteyen SEO ajansları tarafından tercih edilir. Bütçesine uygun ve etkili bir SEO paketi tercih eden internet sitesi sahibi aldığı ürünün ne olduğunu bilir ve bu doğrultuda aldığı SEO hizmetini kolayca takip edebilir. SEO paketi içeriği genelde sabittir ancak sektöre ve rekabete göre bazı şeyler değişecektir. Bu durumda da SEO paketleri farklı fiyatlarda olacaktır. Böyle bir durumda internet sitesi sahibi, SEO ajansının önerisi ve kendi bütçesi doğrultusunda en uygun hizmeti seçmelidir. Her siteye aynı çalışma yapılmasa da SEO, Google yönergelerine göre yapılmalıdır.

Hazır SEO Hizmet Paketleri göründüğünden daha etkilidir. Çünkü hazır olması aslında bir şeyi değiştirmez. SEO hizmet paketleri aslında yukarıda da bahsettiğimiz gibi, sektörel zorluk ve kelime sayısı üzerinden hesaplama yapan ajansların tercih ettiği bir SEO şeklidir. Örneğin 3 kelimeye yapılan çalışma, sadece o 3 kelimede yükselmenizi sağlamaz. Site genelinde yükselme olur ancak belirlenen 3 kelime üzerinde daha hızlı ve daha fazla yükselirsiniz. Ucuz SEO paketleri ucuzdur çünkü SEO uzmanı sadece paketin kelime sayısı kadar vakit ayırır. Site geneli bir çalışmada ayrılan vakit daha fazla olduğu için daha pahalıdır. Uygun SEO paketleri ile etkili bir SEO hizmeti alabilirsiniz, fiyatların ucuz olması hizmetin kalitesini etkilemez. Belirlediği tek şey, sitenize ayrılan vakittir.

SEO çalışmasına dahil olan hizmetler, SEO paketlerinin altında yer almaktadır. Site için gerekli olan içerik yazarlığı ve satın alınacak backlink / tanıtım yazıları fiyatlara dahil değildir.

Hazır SEO paketlerinde başarılı olunur çünkü normal SEO çalışmasından farklı değildir. Tüm paketlerde yapılacak işlem aynıdır, fiyatlar “anahtar kelime sayısına” göre belirlenmektedir. Fiyatlardaki farklılığın sebebi anahtar kelime sayısı arttığı için daha fazla vakit harcanacak olmasıdır.

Yeni siteler için SEO çalışması en az 3 ay, genelde 6-8 ay civarında sürmektedir. Mevcutta iyi konumda olan sitelerde 3-6 ay arası çalışmar yeterli olmaktadır. Eğer SEO hizmeti alacaksanız en az 6 aylık SEO bütçesi ayırmanızı öneririz.

İletişim

Eğer aklınıza takılan bir şeyler varsa aşağıdaki iletişim formundan veya diğer iletişim kanallarından sorabilirsiniz.