Backlink paketi satışı için Güzel SEO!

Kaliteli ve Etkili Backlink Hizmeti

Backlink satın almak istiyorsunuz fakat kaliteli ve etkili Backlink satışı yapan güvenilir bir yer bulamıyor musunuz? Backlink satın almak için en iyisi Güzel SEO!

arama motoru optimizasyonu seo hizmeti
seo firması

En az içerikler kadar önemli!

Backlinkler, SEO için neden çok önemli?

Backlink, SEO çalışmalarının vazgeçilmez bir parçasıdır ve asla göz ardı edilemeyecek bir etkiye sahiptir. Kaliteli ve güvenilir kaynaklardan alınan backlinkler, en az içerik çalışmaları kadar kıymetlidir. Özellikle rekabet oranı yüksek olan sektör dikeylerinde sıralamaları belirleyen en büyük parametrelerden birisi de backlinklerdir. Ancak SEO nispeten yeni bir sektör olduğundan ve ülkemizde pek de iyi bilinmediğinden birçok kullanıcı niteliksiz backlink çalışmaları yüzünden mağdur olmuştur ve halen mağdur olmaya devam ediyor. Güzel SEO , yükseliş arayışında olan kullanıcılara yardımcı olmak amacıyla piyasanın en güvenilir ve en etkili backlink hizmetlerinden birini sunuyor. Özel olarak geliştirdiği piramit backlink yöntemiyle klasik backlink çalışmalarına oranla çok daha yüksek başarılar elde ederken kullanıcıların da yüzünü güldürüyor

Sıralamalarınızın Yükselmesi İçin Backlink Paketleri

Yüksek kaliteli ve etkili Backlink paketleri

Backlink satın almak isteyen kullanıcıların en büyük endişelerinden biri de satın alacakları paketin tanıtım yazılarına oranla nasıl bir performans göstereceği oluyor. Standart backlink paketleri tanıtım yazılarına oranla bir hayli güçsüz kalırken, Güzel SEO’nun piramit stratejisi ve zengin backlink havuzu bu hizmeti oldukça yüksek fiyatlara satın alınan ulusal haber sitesi tanıtımlarıyla eşdeğer kılıyor. Üstelik çeyreği fiyatına

seo hizmeti
backlink hizmeti

Düzgün yapılan backlink çalışmaları risksizdir!

Backlink almak zararlı mı?

Backlink arayışında olan kullanıcıların en büyük çekincesi, backlink paketlerinin kötü namı oluyor. Piyasada oldukça büyük bir yer kaplayan bu backlink paketleri, alakalı yahut alakasız tüm hizmetlerin üzerine gölge düşürüyor. Neyse ki Güzel SEO danışanları için oluşturduğu Piramit Tekniği ve birbirinden değerli backlink paketleri ile bu algıyı yıkmayı amaçlıyor.

Güzel SEO’nun backlink paketlerindeki backlink havuzunu yüksek DR’li, düşük spam oranlı ve klasik paketlere nispeten daha düşük otorite aktarımlı internet siteleri oluşturuyor. Böylece yapılan çalışmalar ilgili internet sitesinin sıralamalarına çok daha olumlu bir etki yapıyor. Ayrıca Güzel SEO backlink paketinde bulunan linklerin tamamı ücretsiz olarak ulaşılabilen linklerdir. Yani bu kategorideki backlinkler sebebiyle Google’dan herhangi bir ceza almanız söz konusu değildir.

Yüksek kaliteli ve etkili Backlink paketleri

Peki Güzel SEO Backlink Paketlerinin Farkı Ne?

Güzel SEO’nun backlink paketlerinde pek çok farklı klasmanda internet siteleri bulunuyor. Bunlar arasında edu gov backlink, nofollow – dofollow backlink (Doğal gözükmesi adına nofollow ve dofollow oranı dağıtılıyor.) ve sektörel siteler gibi alternatifler de bulunuyor. Piramit backlink stratejisinde 2000 ana, 4000 ise besleyici backlink bulunuyor. Bu backlinkler totalde 2 farklı parçaya bölünüyor. Besleyici olarak adlandırdığımız backlinkler birinci katmanda bulunan 2000 ana backlinke otorite aktarırken birinci katmandaki ana backlinkler ise doğrudan hedef siteye otorite aktarımı sağlıyor. Böylelikle temelden zirveye doğru bir otorite akışı yaratılarak ana sitenin yapılan çalışmadan maksimum verim elde etmesi sağlanıyor.

Ayrıca klasik backlink paketlerinin aksine çalışmadan sonra sizlerle ilişiğimizi kesmiyor ve hatta oluşabilecek tüm sorunların önüne geçmek adına backlink aldığınız her siteye giriş yapabilmeniz için ilgili giriş bilgilerini size aktarıyoruz. Böylelikle istemediğiniz sitelerden gelen backlinkleri kaldırabiliyor ya da bunları düzenleyebiliyorsunuz. Çalışma sırasında internet siteniz için alınan backlinklerin kullandığımız Premium link index programlarıyla çok daha etkili ve hızlı bir şekilde indexlenmesini sağlıyoruz. Çalışma sonrasında ise hazırladığımız detaylı rapor ile Piramit backlink stratejisinin internet sitenize nasıl bir fayda sağladığını tüm detaylarıyla sizlere sunuyoruz.

Eğer siz de backlink almak ve arama motoru sonuç sayfasında hızla üst sıralara yükselmek istiyorsanız hemen aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Güzel SEO’nun backlink paketlerini görüntüleyebilir, bunlar arasından size en uygun olanı seçebilir ve güvenli yükselişin keyfini çıkarabilirsiniz!

sıkça sorulan sorular

Aklınızdakileri cevaplayalım

Sıkça Sorulan Sorular

Evet, aldığınız tüm backlinkler sıralamanızı etkiler. Bu 1 hafta sonra da olabilir 1-2 ay içinde de olabilir. Bu siteden siteye göre değişir.

Güzel SEO’dan aldığınız backlinkler, sitenizi riske atacak backlinkler asla değildir. Sitenize zarar verecek backlink paketleri Güzel SEO’da yer almaz.

Platform (profil, web 2.0) hariç hepsinin en az 6 ay garantisi mevcuttur. Platform backlinklerde garanti vermememizin sebebi ise bu platformlarda profiller ara sıra kapatılabilir.

Aynı paketten iki tane almanız paketin faydasını artırmaz. Bir siteye aldığınız bir paketin aynısını tekrar almanızı önermiyoruz.

Kelime sayısı backlink paketine göre değişmektedir. Kelime sayısını ürün açıklamasında bulabilirsiniz.

Platform linkler herkese açıktır ancak PBN tanıtım yazıları ve backlinkleri Ahrefs, SEMrush ve MOZ gibi araçlardan gizlenir. Bu yüzden buralardan sizin linklerinize ulaşmaları mümkün değildir.

AnasayfaKategoriler Hesabım