Backlink Paketleri

Kaliteli Backlink Paketi Satın Alın!

SEO çalışmalarınızda ihtiyacınız olan uygun fiyatlı ve etkili Backlink Paketleri satın alarak sıralamalarınızı kolayca yükseltin! Backlink almak istiyorum diyorsanız kalıcı backlink paketleri için Güzel SEO’dan hemen backlink satın al işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

backlink paketi
%100 Para İadesi

Eğer size söylenenden farklı bir hizmet aldığınızı düşünürseniz, koşulsuz şartsız para iadesi!

"Binlerce lira vererek açtığımız e-ticaret sitemizde malesef herhangi bir satış yapamıyorduk. Güzel SEO ekibi ile sıfırdan bir planlama yaptık ve şu anda ciddi anlamda online satış yapıyoruz. Teşekkür ederiz. "
Sevilay Eruhlu
Tekstiol.com.tr

Hazır Backlink Paketleri

Eğer risk almadan, uğraşmadan yükselmek istiyorsanız hazır tanıtım yazısı paketlerimizi değerlendirebilirsiniz.

BU FIRSATI KAÇIRMA, %25 İNDİRİM!

Tüm backlink paketlerinde geçerli %25 indirim fırsatın kaçırmayın.

Son Gün: 31 Aralık

Gün
Saat
Dakika
Saniye
İndirim bitti ancak, WhatsApp'tan iletişime geçerek kampanyalı fiyatı kullanan son kişilerden biri olabilirsiniz.

Tanışma Paketi

Toplam 25 Backlink

Fiyatları çok yükseltmeden, Güzel SEO’nun kaliteli backlink paketlerini denemek istiyorsanız bu backlink paketi tam sizlik!

Backlink Dağılımı
240₺ + KDV

Düşük Rekabet

Toplam 250 Backlink

Eğer yeni açılmış bir siteniz varsa ve sadece basit kelimelerde sıralama almak istiyorsanız bu backlink paketini satın alabilirsiniz.

Backlink Dağılımı
1.276₺ + KDV

Piramit Backlink

+6,000 Backlink

Özel tekniklerle hazırlanmış bir backlink paketi! Başka bir yerde benzeri olmayan, bir başka Piramit Model Backlink paketi ile yükselin!

Backlink Dağılımı
2799₺ + KDV

Yüksek Rekabet

Toplam 1000 Backlink

Sitenizi ilk sayfanın sonundan ilk sıralara taşıyabilecek en etkili backlink paketimizle yükselişe geçin!

Backlink Dağılımı
5.600₺ + KDV

Sıkça Sorulan Sorular

Backlinkler ve backlink paketleriyle ilgili gelen birçok soruyu derledik ve buraya ekledik. Bu soruların cevapları yetmiyorsa iletişime geçerek sorularınızı sormaktan çekinmeyin.

Backlink, SEO çalışmalarının vazgeçilmez bir parçasıdır ve asla göz ardı edilemeyecek bir etkiye sahiptir. Kaliteli ve güvenilir kaynaklardan alınan backlinkler, en az içerik çalışmaları kadar kıymetlidir. Özellikle rekabet oranı yüksek olan sektör dikeylerinde sıralamaları belirleyen en büyük parametrelerden birisi de backlinklerdir. Ancak SEO nispeten yeni bir sektör olduğundan ve ülkemizde pek de iyi bilinmediğinden birçok kullanıcı niteliksiz backlink çalışmaları yüzünden mağdur olmuştur ve halen mağdur olmaya devam ediyor.

Güzel SEO , yükseliş arayışında olan kullanıcılara yardımcı olmak amacıyla piyasanın en güvenilir ve en etkili backlink hizmetlerinden birini sunuyor. Özel olarak geliştirdiği piramit backlink yöntemiyle klasik backlink çalışmalarına oranla çok daha yüksek başarılar elde ederken kullanıcıların da yüzünü güldürüyor. Backlink satın almanın önemi site sahibiyseniz çok fazladır. Geri bağlantı olarak da bilinen backlink paketleri arama motorları tarafından fazlasıyla önemsenmektedir. Sitenizin Google tarafından üst sıralara çıkarılmasını istiyorsanız backlink alırken aynı zamanda web sitenize bir nevi SEO paketleri etkisini verirsiniz. Site dışı çalışmalarda backlink çalışmalarının etkisi olduğu gibi sosyal medyaya da önem vermelisiniz.

Backlink satın almak isteyen kullanıcıların en büyük endişelerinden biri de satın alacakları paketin tanıtım yazılarına oranla nasıl bir performans göstereceği oluyor. Standart backlink paketleri tanıtım yazılarına oranla bir hayli güçsüz kalırken, Güzel SEO’nun piramit stratejisi ve zengin backlink havuzu bu hizmeti oldukça yüksek fiyatlara satın alınan ulusal haber sitesi tanıtımlarıyla eşdeğer kılıyor. Üstelik çeyreği fiyatına.

Backlink arayışında olan kullanıcıların en büyük çekincesi, backlink paketlerinin kötü namı oluyor. Piyasada oldukça büyük bir yer kaplayan bu backlink paketleri, alakalı yahut alakasız tüm hizmetlerin üzerine gölge düşürüyor. Neyse ki Güzel SEO danışanları için oluşturduğu Piramit Tekniği ve birbirinden değerli backlink paketleri ile bu algıyı yıkmayı amaçlıyor.

Güzel SEO’nun backlink paketlerindeki backlink havuzunu yüksek DR’li, düşük spam oranlı ve klasik paketlere nispeten daha düşük otorite aktarımlı internet siteleri oluşturuyor. Böylece yapılan çalışmalar ilgili internet sitesinin sıralamalarına çok daha olumlu bir etki yapıyor. Ayrıca Güzel SEO backlink paketinde bulunan linklerin tamamı ücretsiz olarak ulaşılabilen linklerdir. Yani bu kategorideki backlinkler sebebiyle Google’dan herhangi bir ceza almanız söz konusu değildir.

Güzel SEO’nun backlink paketlerinde pek çok farklı klasmanda internet siteleri bulunuyor. Bunlar arasında edu gov backlink, nofollow – dofollow backlink (Doğal gözükmesi adına nofollow ve dofollow oranı dağıtılıyor.) ve sektörel siteler gibi alternatifler de bulunuyor. Piramit backlink stratejisinde 2000 ana, 4000 ise besleyici backlink bulunuyor. Bu backlinkler totalde 2 farklı parçaya bölünüyor. Besleyici olarak adlandırdığımız backlinkler birinci katmanda bulunan 2000 ana backlinke otorite aktarırken birinci katmandaki ana backlinkler ise doğrudan hedef siteye otorite aktarımı sağlıyor. Böylelikle temelden zirveye doğru bir otorite akışı yaratılarak ana sitenin yapılan çalışmadan maksimum verim elde etmesi sağlanıyor.

Ayrıca klasik backlink paketlerinin aksine çalışmadan sonra sizlerle ilişiğimizi kesmiyor ve hatta oluşabilecek tüm sorunların önüne geçmek adına backlink aldığınız her siteye giriş yapabilmeniz için ilgili giriş bilgilerini size aktarıyoruz. Böylelikle istemediğiniz sitelerden gelen backlinkleri kaldırabiliyor ya da bunları düzenleyebiliyorsunuz. Çalışma sırasında internet siteniz için alınan backlinklerin kullandığımız Premium link index programlarıyla çok daha etkili ve hızlı bir şekilde indexlenmesini sağlıyoruz. Çalışma sonrasında ise hazırladığımız detaylı rapor ile Piramit backlink stratejisinin internet sitenize nasıl bir fayda sağladığını tüm detaylarıyla sizlere sunuyoruz.

Eğer siz de backlink almak ve arama motoru sonuç sayfasında hızla üst sıralara yükselmek istiyorsanız hemen aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Güzel SEO’nun backlink paketlerini görüntüleyebilir, bunlar arasından size en uygun olanı seçebilir ve güvenli yükselişin keyfini çıkarabilirsiniz!

Evet, aldığınız tüm backlinkler sıralamanızı etkiler. Bu 1 hafta sonra da olabilir 1-2 ay içinde de olabilir. Bu siteden siteye göre değişir.

Güzel SEO’dan aldığınız backlinkler, sitenizi riske atacak backlinkler asla değildir. Sitenize zarar verecek backlink paketleri Güzel SEO’da yer almaz.

Platform (profil, web 2.0) hariç hepsinin en az 6 ay garantisi mevcuttur. Platform backlinklerde garanti vermememizin sebebi ise bu platformlarda profiller ara sıra kapatılabilir.

Aynı paketten iki tane almanız paketin faydasını artırmaz. Bir siteye aldığınız bir paketin aynısını tekrar almanızı önermiyoruz.

Kelime sayısı backlink paketine göre değişmektedir. Kelime sayısını ürün açıklamasında bulabilirsiniz.

Platform linkler herkese açıktır ancak PBN tanıtım yazıları ve backlinkleri Ahrefs, SEMrush ve MOZ gibi araçlardan gizlenir. Bu yüzden buralardan sizin linklerinize ulaşmaları mümkün değildir.

Backlink Paketi Satın Al

2018’den beri çeşitli hizmetler sunan Güzel SEO’nun backlink paketi hizmeti ile siz de artık kolayca backlink paketi satın alabilirsiniz! Google sıralama yükseltmek için ihtiyacınız olan backlink çalışması çok uygun fiyatlarla burada. Backlink nasıl alınır veya backlink nasıl yapılır gibi düşünmeden dakikalar içinde sipariş verin.

Neden Backlink Paketi Almalısınız?

Backlink paketi veya backlink hizmeti satın almak, yeni başlayan ve SEO çalışması yapan insanlar tarafından fazlaca tercih edilir çünkü backlink alınabilecek siteler listesi herkeste olmayabilir. Güzel SEO; güncel, temiz, yüksek DA/PA değerli, hızlı index alan sitelerden oluşan backlink listeleri ile müşterilerine en kaliteli backlink hizmetini en uygun backlink fiyatları üzerinden vermektedir.

neden güzel seo

Kaliteli Backlink Satışı

Satın aldığınız backlinkler sitenizin güvenilirliğini belirler. Eğer aldığınız backlinkler belirli bir kalitenin üstünde değilse, zararlı sitelerden alınıyorsa sizin sitenize faydadan çok zararı dokunur. Bu yüzden sitelerinize backlink paketi satın aldığınız zaman aldığınız yere dikkat etmeniz çok önemlidir. Eğer kaliteli sitelerden oluşan bir backlink arşivi sağlamıyorlarsa başka alternatiflere yönelin.

Google Backlink Etkisi

Google backlinklere bir referans sistemi gibi bakar. İnternet sitenize ne kadar fazla site atıfta bulunuyorsa sıralamanızın iyileşmesi o kadar muhtemeldir. Ancak bu backlinklerin, sizin sitenizden daha iyi ve otoriter olması lazımdır. Kötü ve otoritesiz sitelerden alınan backlinkler sitenize etki sağlamaz. Sitenizin manuel ceza almasına bile sebep olabilir.

İletişim

Eğer aklınıza takılan bir şeyler varsa aşağıdaki iletişim formundan veya diğer iletişim kanallarından sorabilirsiniz.